Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Hali!

    Problémám lenne t-s nettel. Hónapokon keresztül szépen működött, de egy hónapja egyre gyakrabban vannak kimaradások. Az utóbbi pár napban már nagyon gáz. Szerencsére mostanában ritkán vagyok gépközelben, de azért bosszantó. Következők a tünetek: Amikor nincs net, akkor a DS led villog, néha elkezd folyamatosan világítáni és ekkor ugye jönne a többi, de általában összeomlik, és DS villogás újból. Eddig pár percen belül magához tért. Mostanában már nem így van, ameddig nem bütykölöm én magam, addig nem jön vissza a net. A bütykölés kimerül abban, hogy ki majd bekapcsolom a modemet. Pár próbálkozás után magához tér és szépen megy, megfelelő sebességgel. De ez így nem állapot. Én ezek alapján arra gondoltam, hogy a Thomson modem szarakodik... Ha holnapig nem lesz jó, akkor rájuk csörgök, ha nem tudtok valami okosat mondani. A jelenség egyébként random észlelhető, ment el már nappal éjszaka, reggel és este. Netezés közben, vagy kikapcsolt állapotban. Talán TCM470 a típus, de nem tuti, nem vagyom otthon most.

Új hozzászólás Aktív témák