Új hozzászólás Aktív témák

  • Varazslorane

    csendes újonc

    Üdv a következő kérdésem lenne!Van egy otthoni telekom 1000-es netem amihez kaptam egy Kaon cg3000 modemet!
    Az elmúlt fél évben tökéletesen működött az incidens előtt...Random időközönként a modem újraindul(újracsatlakozik?) nem is ezzel van a baj hanem ,hogy újraindulás után valamelyik random lan portot letiltja ?! Ilyenkor ez a led nem is világit a modemen, és ha a hozzá csatlakoztatott eszközt újraindítóm az se oldja meg a problémát....csak is ha kihuzom a modemet és teljesen újraindul ilyenkor pár napig működik és utána kezdődik minden előröl ....
    A szerelő kijött a coax kábel jelszintjét vizsgálta azt mondta, nincs elég jel erősség , coax kábelt újra húzták 2 évvel ezelőtt szóval nem tudom mennyi köze van ehhez a hibához,azt mondta váltsak vissza 500 as net-re mert ezzek a cg3000 modemek elég érzékenyek..... nem lehet csak a modem lett hibás ? :D Ha valaki találkozott már ezzel a problémával kérem jelezze, (vagy csak szimplán tudja a megoldást) :D A választ előre is köszönöm.......

Új hozzászólás Aktív témák