Új hozzászólás Aktív témák

  • Kika1

    csendes tag

    válasz zodo #10242 üzenetére

    Nem dolgozom a T-nél,csak én is átrágtam magam a dolgokon,mielőtt megrendeltem.
    Ha elfogadják a megrendelésed,akkor valszeg alkalmas rá a vonalad,de szerintem 15M net nem fog menni...Sőt még a második STB is kérdéses lehet,ha távolabb vagy a központtól.
    Mikor megrendeltem és kijött emberke bekötni,még akkor is azt mondta,hogy nem biztos hogy működni fog,mert messze vagyok a központtól.1-1.5km között.Azt mondta,hogy egy utcával távolabb már nem fogadnak el megrendelést IPTV-re.
    Ezen a távolságon már szerintem a 15M sem menne.Illetve csak azt látom a modemben,hogy 9M a vonal sebessége.Azt nem tudom,hogy ennyi amit hagytak rajta az IPTV miatt az 5M net mellé,vagy a központtól való távolság miatt ez a max. amit tud a vonal...
    Szerintem a második STB már a net sebességének a rovására menne nálam,mert ha nézem a tv-t és megy a net,akkor stabilan megvan az 5M,sőt még felette is van,de ha nézem a tv-t vegy másik stream-en veszek fel valamit egy másik csatornáról,akkor már látom a net sebességén,hogy igencsak visszaesik...

Új hozzászólás Aktív témák