-
IT café
Router gondok
Új hozzászólás Aktív témák
-
v.tom
őstag
Sziasztok!
Van egy TP-Link TL-Wr841ND Router-em, még a régebbi, "kocka" szériából. A legfrissebb elérhető firmware van rajta. KábelNet-es vagyok, dinamikus ip-vel, a hálózatban 2 gép van, egy kábelen, egy pedig WiFi-n csatlakozik.
A probléma a következő: mióta a router megvan, soha nem voltak vele gondjaim, de az utóbbi pár hónapban egyre gyakrabban tapasztalom, hogy megszakad az internetkapcsolatom a kábeles gépen. Valamikor csak egy pillanatig tart, és magától helyreáll, (csak onnan veszem legfeljebb észre, hogy kijelentkezik a messenger, vagy leszakadok eve-online-ról a nagy packet loss miatt, stb..
, de előfordul, hogy csak a router ki-be kapcsolása segít. Ha nincs netelérésem ilyen módon, akkor a router admin felületét sem tudom elérni. A wlan-on csatlakozó gép használójától nem kaptam ilyen jellegű visszajelzést, állítólag csak azt veszi észre, amikor újraindítom a routert, (hogy nálam működjön).
Egyébként az elérés sebessége, a ping, stb megegyezik azzal, amit a router nélkül mértem.Előre is köszi a segítséget!
Üdv.: v.tom
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Lenovo P500 - 1650 v3 6 mag/12 szál, 16-32GB DDR4 RAM, 490W 80+gold táp, számla, 6 hó gar
- Eladóak a képeken látható P2 P3 P4 C2D C2Q számítógépek gyűjteményből
- HP Z640 - 2680V3 12 mag, 24 szál max 3,3GHz, V4 ready, 32GB DDR4 RAM, 925W táp, számla, 6 hó gar
- Új 4K Gamer PC Ryzen 5 7600/RTX 3080 10Gb/16Gb DDR5/500Gb NVME SSD/750W 2-3Év gari (27% ÁFÁ-s)
- Több db Nvidia Quadro K2200 4GB GDDR5 újszerű, karcmentes videokártya