Új hozzászólás Aktív témák

  • kkrisi

    senior tag

    Hali!

    A napokban voltam papáméknál, és végül kitértünk arra, hogy robogóval motorozom, nagyjából mindenhova. Papám nem mondott semmit, csak kiment a sufniba, és egyszer csak azt hallom, hogy egy robogó pepöccen! Kimegyek, hogy megnézzem, és hát mit látnak szemeim...egy Suzuki CP 50 típusú robit! Papám mondta, hogy használjam azért ezt is, mert ő nagyon szerette és tényleg egybe van a gép, bár nem egy mai korszerű vasdarab! :D Úgy lett el is kezdtem használni, és komolyan kiakadtam rajta mikor megtudtam adatokat róla! pl.: 100 meg van neki 2l-ből és megy gyárilag fojtással 75km/h !! :Y Ezen azért lepődtem meg, mert mint kiderült 91-es a moci, ami azt jelenti, h 20. évét tapossa, és komolyan kifogástalan állapotban van! Önindítóval pöccre indul, és első berúgásra is!! pedig 20 éves vas!! Nagyon megtetszett nekem komolyan, csak annyi a hátránya, h nem annyira esztétikus mint a mai vasak, és kicsik a kerekei, de nem számít annyira! Én nem tudom milyen motor van benne, meg h hány ütemű, de a Suzuki látom itt sem hibázott mint az autóknál. Ott is tehetsz vizet a motorba, azzal is elmennek, a suzuki motort a legnehezebb kinyírni! :)

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák