Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz aelod #131940 üzenetére

    A tricepszem jól fejlődik és igen tudom,hogy a kar nagyságát a tricepsz adja. Nem csinálom helyesen a fekvenyomást? Vállakat lefeszitem a padhoz,derekammal nem érek a padhoz,lábaimmal taposom a talajt,könyököm nem váll magasságban kb rúd alatt szal olyan 60-45fokot zárok. Csinalhatom kis súllyal v. naggyal alig durran rá a mellem. Inkabb csak mindenem kap egy kicsit a mellem.vállam.tricepszem néha még a hátam is. Átmentem csigára és a mozgástartomány miatt vagy nem tudom de olyan pumpát kapott a mellem hogy 3x-ra durrantak. "Belső" mellizmomnak nincs sok tömege tény de igy kabellel ugy bedurrant az a rész is. A mell funkciója hogy a karokat közelítse-tárja. Csigán kis túlzással majdnem összeérintheted a bicepszeidet,fekvenyomásnál kiinduló és végpoz között mekkora szöget mozogsz? Meg mért nem izolálassal és a lehető legnagyobb mozgástartománnyal(+terhelés alatt tartani az izmot nem kilockolod az izületet azt eltartod egész nap a súlyt)érem el hogy a legjobban fejlődjön az adott izom? Nem okoskodni meg kioktatni akarok.

Új hozzászólás Aktív témák