Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Ma néztem, tavaly nem toltam túl a sportot az tuti, bár idén sem viszont az összidő már a duplája eddig. :DDD Kicsit gyorsultam is átlagsebességben 0.5km/h, az átlag pulzus maradt ugyanaz szinte.

    Illetve ma is futottam egy 10-est ittam előtte egy kis (15g) Hot Blood Hardcore-t, igaz nem Dragonblood de azért nem ártott. Legalább finom íze van, piros gyümölcsös... ;]
    Nem mostanában ittam ilyesmit, vagy 6+ éve mikor súlyzóztam akkor sem rendszeresen csak ritkán próbálgattam párat.
    A multivitamin az megy, abból többféle is felváltva illetve Magnézium meg Joint Complex.
    Egyébként kicsit sajnálom hogy van benne koffein, így meló után este 7 órakor már tuti nem iszok belőle. :O
    Ki milyen étrend-kiegészítőt szokott szedni, van más is aki szokott valami "Edzés előttit" fogyasztani? Ez a Hot Blood nálam impulzív vásárlás volt, már ha eddig két túlórát is bevállaltam ennyit megérdemlek. :))

    Illetve kellene majd egy cipő latyakos időre, nike.com-on szokott BlackFrájdéj lenni ilyenkor?
    Kellene valami ami jobban bírja a vizet mint a mezei futócipők, aki tud valami tippet ne tartsa magában.
    Leginkább Saucony és Nike cipőim voltak egyébként.
    Jelenleg Saucony Guide 14 amit keményebbnek érzek és NIKE Air Zoom Structure 24 van használatban utóbbi hófehér színben, ami meg már majdnem puha. Illetve van egy Saucony Guide Iso 2 ami már 900+ kilométeres, ez jelenleg a szántásban futós nem sajnálom cipő. :K

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák