Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #57046 üzenetére

    Minden szavaddal egyetértek.

    ígyvanferi: A hosszútávfutás, meg az 5k két külön sport. Mind a kettő futás, de semmi közük nincs egymáshoz. Én pl a 20 perces 5k-t soha az életben nem tudtam, de a maratont 4 óra alatt behoztam. Persze húszévesen pont fordítva ment volna, de én nulla edzettséggel, majdnem 40 évesen kezdtem futni, ilyenkor a tempót kiépíteni kb esélytelen, ráadásul többet pusztítasz vele az egészségeden, mint amennyit használ.

    Inkább pont azt kéne elfogadtatni mindenkivel, hogy az a fontos, hogy mozogjon, csináljon valamit, nem kell elsőnek lennie benne, csak a saját szintjén dolgozzon meg valamiért. És ebben igenis sokat köszönhetünk az instagramnak, és társainak, hogy sikerült az állóképességi sportokat (meg a jógát, túrázást, trx-et, akármit) kicsit népszerűbbé tenniük. Csak ott is meg kell tanulni a szélsőségeket kizárni. Akár a nullteljesítményes hencegőkről, akár a fake influencerekről van szó.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák