Új hozzászólás Aktív témák

  • gombi01

    tag

    válasz szki #4852 üzenetére

    (#4852) szki
    résztáv előtt és után kb2-2km bemelegítés/levezetés volt nekem is csak a piros lámpa miatt álltam egy kicsit.
    mivel egy bicajúton kocogtam könnyű dolgom volt mert 500m-ként fel van festve a táv, ezt kihasználva váltogattam a gyorsabb és kocogásos tempót, így összejött 12km.
    Keszthelyen ugyan csak egyszer futottam tavaly amikor már az eredetivel ellenkező irányban haladt az útvonal de ha a parkon keresztüli emelkedőre gondolsz az szerintem nem olyan vészes bár másodszorra vártam a befutást :) szörnyen meleg volt... idén remélem jobban bírom!
    ha már van sisakod vedd fel ! hidd el nem szép látvány egy kómában fekvő ember csövekkel a testében!
    Nekem csak 45km/h mutatott tavaly a gps amikor elestem és egy sziklakőnek ütközve leszakadta a jobb kezem a sisakom pedig jobb oldalt 2 helyen repedt el, így kiesett 9hét edzés amire kivették a drótokat a vállamból de tanultam belőle, ha már más kárán nem sikerült.

    "Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

Új hozzászólás Aktív témák