Új hozzászólás Aktív témák

• Hi!King

őstag

válasz LanyUs #47886 üzenetére

Anno tizenéves korom első felében a nem atléták között a legjobbak közé tartoztam (iskolában, kosarasok között) hosszútávfutásban, ami meglepő volt az akkori elhízottságom miatt. Múltkor néztem valami egészségügyi könyvet vagy micsodát, 11-12 éves korom körül hagytam ott a mostani testtömegemet...

Hú de jók voltak Veszprém megyében is a kis helyi futóversenyek és tájfutó versenyek, átlagos teljesítménnyel is összeszedtem jópár érmet, mikor Veszprémben tanultam, volt amikor utolsó helyezettként voltam második a kategóriában. Vagy mikor terepfutó versenyen 4-en indultunk, és eltévedt a 3 vedacos atlétából 1, így dobogóra kerültem. Meg a vedacosok nem indultak el az egyetemi sportnapok sörcooper futamán, így többszörös bajnok voltam 6-8 hobbifutót megelőzve.