Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    Úgy volt hogy ma Szigligeten futok egy félmaratont, csak aztán akivel mentem volna lemondta. Mondjuk ha tegnap este nem hívom fel hogy ma reggel hogy lesz az indulás, akkor nem tudom mikor derült volna ki. :D

    Szóval egyedül nem sok kedvem volt levezetni 8 órát, meg a ~16k-s üzemanyag költség se lett volna akkora bolt, így inkább elengedtem a nevezési díjat... már-már bele is törődtem, hogy ennek a hétvégének lőttek, de akkor megláttam, hogy ma Szegeden is van egy félmaraton ami ~45 perc autóval és van helyszíni nevezés.

    Aztán sikerült annyira belelkesedni, hogy szépen elfutottam az elejét, mire realizáltam, hogy a 11 KM-eseket is a 21 KM-esekkel indították, már nagyjából mindegy volt tempónak és pulzusnak egyaránt, úgyhogy belőttem az addigi 4:10-4:15-ös zónát célnak és csak tartottam. Fél távnál volt egy ~10-20 másodperces tévút, mert elküldtek a 11 KM-esek kis zárókörére. De frissíteni most se mertem megállni, úgyhogy a szegedi melegben és szikrázó napsütésben, megváltás volt a célkapu. :D

    Így sikerült összehozni egy kellemes 186-os átlag pulzust (33 évesen... :W ) és a trikó alakja is kellemesen rám égett... :C de legalább egy kicsit faragtam a múltkori időmből és 1:28:26 lett a vége. Sajna még mindig nem PB, megint nem sikerült bemenni 4:10-es átlag alá 21K-n. :(

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák