Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    Nekem még az 1000km sem lesz meg idén, kicsit elkényelmesedtem, híztam is kicsit.

    A héten elkezdtem megint rendszeresebben, egyelőre ilyen 7km-ek vannak reggelenként, irányjelzőnek a KH Balaton Maraton-os 2 órás félmaraton edzéstervet nézem, de nem szigorúan véve. Cél hogy újra elérjem a heti 40km környékét, télen meg megint mehetnek majd a TT-s futások.

    Illetve az étkezésen picit csavartam, mert abban is kényelmesre vettem a figurát, reggeli szendvicsről joghurt+zabpelyhes műzlire cserélődött (uzsonna detto), ebédnél a sültkrumpli (barna) rizsre vagy salátára, vacsora meg kissé könnyebbre - (teljes kenyeres szendvics, vagy eddiginél kisebb adag zabkása chia maggal - korábban nem volt ritka a pizza rendelés vagy a nagy adag chilisbab/bacon+tojás sooook fehérkenyérrel).

    Remélhetőleg tavaszi szezonra sikerül újra formába lendülni és megint megcélozni egy 1:40 körüli félmaratont.

    A reggeli futásokat jobban tudom tartani, ahhoz csak fel kell kelni egy órával korábban. Amikor estére ütemeztem akkor rengeteg kimaradt az elhúzósó meló+fáradtság+vacsi vásárlás+stb. kifogások miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák