Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz inf3rno #19446 üzenetére

    Én a Vivosmart HR-rel tökéletesen elégedett vagyok amúgy. Hétköznapi célokra tökéletesen megfelel, futáshoz nem ideális, bár a futó módjával még csak most ismerkedek. A HR-szenzorja pedig ugyanaz, mint a nagy testvéreinek (Vivoactive HR és Forerunnerek). Előtte sima Vivosmartom volt, az karkötő-jellegűbb volt, és hordani kényelmesebb volt, a HR kivételével mindent tudott, amit a Vivosmart HR. Nagyon szerettem, de miután másfél éven belül kettőt visszavittem, mert a kijelző soronként tűnt el, inkább másik típust választottam helyette.

    Ami nekem viszonylag fontos volt, hogy egész nap hordható legyen, és minden értesítést azonnal mutasson a telefonról, és erről a funkcióról nem is szeretnék lemondani.

    A Suuntos tippet köszi, elkezdem bújni a teszteket, őszre van csak meg a beszerzési jóváhagyásom, addig figyelek, hogyan változik a piac, meg mik vannak még - remélem Polar is lassan jön valami új garnitúrával.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák