Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Xabi78 #10323 üzenetére

    szo sincs rola,hogy barki edzeset es modszereit lenezzem,vagy kevesebbnek tartsam,en mashogy csinalom (es csinaltatom) es ennyi,nem tobb ez es nem kevesebb

    a test erdekes "gepezet" ha megfeleloen terheled (es ebbe bele tartozik az is,hogy kilepsz a komfortzonabol,de neha piszkosul ki :K ) akkor megemeszti,adaptalodik es emelheted feljebb a lecet,ha a gyorsasag megvan es lassul a fejlodes (vagy van akinel meg is all) akkor kitolodik a tav,ha az is megvan akkor optimalizalodik a hatekonysag (pulzus) mindegyiknek megvan az elonye,van aki vegul komoly ultrakon kot ki,csak azert mert nem tudott mar 5K-n es felmaratonon gyorsulni,a gyorsulashoz szukseged munkat elvegezni,csak mert nem es kesz ;) Deicide-nal is ezt velem felfedezni,nem fogok csodalkozni ha egyszer komoly ultrafuto valik belole (vagy mar most is az :R )

    pontot felrakva az I-re en ma 100x rovid emelkedot (kb 85m) futottam porgosre (lefele kozepes iram) 1ora 14 perc,utana nem tudtam regeneralodni,mert edzes tartottam masfel oran belul,osszecsurgott 42km a ket futasbol,mindez 13ora elott meg,jelszo: "sosem szabad full kretenbe tolni" :DDD

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák