Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz westcoastog #3180 üzenetére

    Akkor, ha 5 napod van, javaslok egy bontást. Mell-hát-váll-kar-láb, mellé törzs meg mehet minden nap, vagy ahogy neked tetszik. Például hétfőn csinálsz egy fekvő programot, a mellizmot célozva, kedden húzó gyakorlatokat csinálsz (bent a lakásban nem nagyon fogsz tudni abcúgozni, sima húzódzkodás sem egyszerű ha nem veszel direkt erre célra rudat), szerdán kézállásból fekvő, csütörtökön szűk fekvő, tolódzkodás, saját súlyos tricepsz gyakorlatok, illetve szűk húzódzkodás, pénteken meg guggolások. Ami kellhet, az minden nap fél óra - 40 perc szabadidő, egy húzódzkodó, esetleg egy pár kézisúlyzó, vagy gumis expander, ilyesmi. Esetleg, ha ilyeneket nem akarsz venni, valami TRX utánzat, 7 ezerért már árulnak az inSportline-nál, nekem használhatónak tűnik. Így rövid edzéseket csinálsz és jobban illeszkedik a napirendedhez, de mindent megdolgoztatsz. Szerintem ha ilyen kevés szabadidőd van egy nap, a városba járkálást, meg a haverokkal edzést felejtsd el, maradj az otthoni edzésnél.

    A fehérje meg sokáig elég valóban, szerintem megéri az árát.

    (#3184) westcoastog
    Én a helyedben először beszerezném az otthoni edzés kellékeit. Húzódzkodó, kézisúlyzó, TRX-szerűség (szerintem ha van ez is - az is, akkor a legjobb, de ha választani kell, inkább súlyzó), esetleg ha cifrázni akarsz, akkor egy fitt labda (én most fogok venni, nagyon sokoldalú) és meg is vagy a leglényegesebbekkel. Ha mindent összeadsz, akkor kb így alakul: húzódzkodó ~4k, kézisúlyzó ~10 (ebből egy nehezebb jön ki, de inkább az, mint 2 könnyebb). Eddig kb 14-nél vagy és a legfontosabbak megvannak, a TRX utánzat pluszban 7, a labda meg 5, tehát 25-ből megáll az egész. A többi szerintem ráér ezek után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák