Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz band1103 #6419 üzenetére

    [OFF]"Bár lehet én inkább egy Athlon II X2 240e-re neveznék be az alacsonyabb fogyasztása miatt amit ugyancsak alul lehetne fesszelni , bár azt sem tudom megjelent-e már "

    Nekem sima 240 van és 0.8V-ra vettem le. Szerintem egy 240e sem lehet sokkal alacsonyabb. Szerintem felesleges arra várni.

    De egyébként igazad van, simán viszi a 240 nálam a killa sample-t is.[/OFF] :D :R

    UdVi86:

    A 785G megfelelő választás lehet egy 240 mellett arra, amire neked kell. A proci elég erős lesz a Photoshop-hoz is, bár ha marha nagy tablókat készítesz, akkor nyilván nincsennek csodák. :) A 4GB RAM mindenképp ajánlott hozzá.

    A hardveres támogatás az ATI-knál is jó,de a szarul kódolt filmeknél bizonyos esetekben nem megy a GPU általi dekódolás, a CPU végzi a munkát. Ezt a 240-nel már nem lehet filmezés közben megérezni, hacsak nem épp egy nagyon CPU igényes feladat fut a háttérben mellette. :) Az nV ebben annyival jobb, hogy a szarul kódolt filmek feldolgozását átküldi a CUDA (általános számoló) egységei felé és azok dolgoznak. nV most ilyesmikre gyúrt rá nagyon a Dx11 helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák