Új hozzászólás Aktív témák

  • TCr

    veterán

    válasz drdr #15701 üzenetére

    Tényleg nem vitatkozni akarok, de hogyhogy nem írtam le, hogy mik az igényeim?
    "Filmek BD25-ig bezárólag."
    A HD hangok számomra irrelevánsak, mert ahogy azt először leírtam, a hangot koaxon, vagy ha az nincs, akkor optikán vinném az erősítő felé.
    Ezért nem is értem, hogy miért kell ezen a témán lovagolni?
    Mivel a hangminőség is szóba jött, ebből egyértelműen (számomra legalábbis) adódik az, hogy nem ócska, mp3-szintű hangú filmeket játszanék le vele, legalábbis nagyobb mértékben nem.

    Egy kérdés: ha csak HD hanganyagot hallgattál, akkor miből fakad az meggyőződésed, hogy akár belépőszinten van különbség a core és a HD hang között?

    "Sokak számára a DTS a kánaán..." - filmek esetében mi a kánaán, ha nem egy referencia minőségű DTS?

    Na, részemről az egész eddigi szarságot lezárnak tekintem, ráadásul cekkk-től már a válaszokat is megkaptam nagyjából, köszönöm Neki!

    A fenti, első 2 kérdésemre még szeretnék választ kapni (Win7 és Ubuntu).

    szerk: köszönöm, szükséges lenne egy oprendszer, egyrészt a torrent miatt, másrészt meg lehet, hogy neteznék is vele néha (böngészés, YT...)

    [ Szerkesztve ]

    IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák