Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Def26 #65535 üzenetére

    "Nem luxus egyszerre két platformon játszani?"

    De az. De a rohadt wow már csak olyan, hogy nemigen van máshol. Le kéne végre jönni róla, főleg, hogy az utóbbi 1-2 évben már kazuárnak is gyenge vagyok, annyira nincs se időm, se energiám foglalkozni vele, de ha nem csinálom, akkor meg hiányzik. No meg azért van egy elég kiterjedt Steam-librarym. MIndemellett kb 2,5 éve váltottam i5/8GB/7850-re (azt is használtan vettem), azóta sosem éreztem még kevésnek, előtte E8400/6GB/9600GT volt szintén kb 3 évig, szóval a konzolt szinte gyakrabban cserélem, mint ahogy PC-t upgradelek. Új címeket egyébként már szinte csak boxra veszek, de azt is főleg a gyerekek miatt, magamnak már szinte nem is vennék játékot, vagy csak amikor már pár évesen agyonakciózzák. Wow mellett amúgy gyerekeknek még a Sims nagy líbling, ami x360-ra volt ugyan, de elég lájtos verzióban, XBO-ra meg ugye semmi, de szerencsére az is elmegy a Surface-en, szóval elvannak vele a csajok. Ami borzasztóan kellemes meglepetés volt, az a Diablo 3, gyakorlatilag PC-n pár óra játék után hagytam (még jó, hogy ingyen volt a WoW-előfizu mellé), XBO-n viszont hatalmas pozitív csalódás. Tomb Raider a másik olyan példa, ami sokkal jobban tetszik konzolon, mint PC-n, illetve a Falloutba még nem volt időm belemélyedni, de az is egészen jól néz ki. Skyrimet megint csak a gyerekek játszották, az is egy ígéretes műfaj konzolon is. Shootereket konzolon még mindig nem tudok játszani, PC-n boldog lánykoromban elég sokat CS:S-oztam, a végére már elég jól ment, de azzal a rutinnal itt semmire nem megyek. Autós játékokban meg platformfüggetlenül mindig béna voltam, de legalább élvezem. Amit alig várok, az a Trackmania konzol-verziója, azt PC-n imádtam, illetve jó lenne végre valami Flatout-szerű zúzás, ezt a vonalat is sajnos igen elhanyagolták konzolon.

    Amúgy ahányszor csak ülök a gép előtt és fórumozok, böngészek, mindig eszembe jut, hogy ok, hogy egyszerűbb, mint mobilról, de akár a tabletről is csinálhatnám, kényelmesen, a kanapén, csak a megszokás... Dolgozni minimálisan dolgozom itthon (némi alap office, az megintcsak menne tabletről is. Skype egyébként megintcsak tabletről megy, bár az pont Kinect-tel lenne a legpraktikusabb. Van amúgy HTPC/Home Server is, szóval az is kivált egy csomó mindent, meg okostévé is, szóval össze lehet hozni egy csomó mindent, csak valahogy egy platformra nem akar összeállni a dolog, pedig az lenne a legegyszerűbb.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák