Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Wesder #210424 üzenetére

    Nagyobb, sokkal nagyobb. Ha jól rémlik valami 7x+8x is talán? Egész LB akkora mint Los Santos. De minek az a brutális pálya ha konkrétan jobban elvagy egy kisebb de halálba zsúfolt és tömött liberty cityben? Felvettem (pc mindkettő most boxra nem ért még ide a complete edition) az autók sűrűségét maxra. Tényleg mintha New Yorkban lennél.

    A kézi bunyóról nem is beszélek..., hogy nem mindegy, hogy lábon lövöd e vagy nem az NPC-t az 5-ben a láb akár halálos a 4-ben elkezd sántítani...

    Ezt a gent akár mennyire is fáj a tárcám szempontjából sokkal hamarabb kellett volna már lezárni....

    Ez brutális egyszerűen. 2008 vs 2013. :B

    Mod.:
    Igazából nem is tudom töltöttem e többlet időt a városon kívül az 5-ben..., És nem ekézek mert az 5 is egy igazán jó játék csak egyszerűen megdöbbentő mi is lehetett volna. (Az rdr2 meg egyenesen csoda ezek után ott az utolsó mhz-et is a maxra kellett facsarják és bit pontosan beállítani számolni mindent)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák