Új hozzászólás Aktív témák

  • #92006144

    törölt tag

    Home-olás esetén milyen tartalmakat nem kap meg a home társ? (pl.: forza VIP, expansion pass, stb).
    Dilemmáztam azon, hogy szűz gépre home-olnék némi pénzmagért cserébe. Alapvetően minden arra az ms fiókra van regelve, így nem adnám meg senkinek, de helyben szűz gépre beállítanám, és utána törölném a fiókot. Ilyen esetben teljesen védve vagyok?
    Évente 5x lehet home-olni? Akkor legalább 3 hónap lenne a minimum "előfizetés".
    Illetve ezt lehet aprón hirdetni? Nem account, kárt elvileg senki sem tud senkinek csinálni.
    Ha nincs semmi illegális a dologban, akkor este összeszedem a vásárolt játékok listáját. Saját magamból kiindulva inkább fizettem volna havi 1-2000 forintot, hogy végigvigyek pár számomra érdekes címet (RDR 1-2, forzák, stb). Nem hirdetési céllal írtam a fenti sorokat, nem vagyok képben, hogy pontosan miket kap a home társ. Azt tudom, hogy pl. az ea access játékokat eléri a store-on keresztül, és gp is működik, illetve a havi 4 db gold játékot nem tudja behúzni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák