Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Chaser #181733 üzenetére

    "és a sonynál is van gp-hez hasonló megoldás, néha fillérekért?:) meg gold, meg ultimate, meg ea, néha apróért is, meg konzolok kurta jó áron, meg play anywhere, meg homeolás? meg ixkluziv' day one gp?"

    - gp-hez hasonló van, a now, de még Magyarországon hivatalosan nem elérhető (de nem nehéz megoldani, hogy menjen), de elvileg az éven már ez is megoldódik (ha jól tudom előbb volt).
    - nem olcsó, de cserébe streaming is van (ezt tudja majd az xcloud).
    - van gold amit ott ps+-nak hívnak (előbb volt).
    - ultimate nincs (bár azt hiszem ha streaming-et használsz nem is kell a multihoz a "gold rész", de nem tudom pontosan)
    - ea access kövi hónaptól lesz, ugyan azon az áron mint x-en (ezt sajna sokáig nem engedte a sony)
    - korábban voltak, mióta eladásokban elhúztak, mesterségesen magasan tartják az árakat.
    - play anywhere nincs, pedig jó lenne (bár ez szerintem ms-nek sem sikerült olyan jól mint szerette volna).
    - van home
    - day one gp-be ex cím nincs, de cserébe több ex cím van és - szubjektív vélemény, ne kövezzetek meg érte - jobb minőségűek (mondjuk ha valaki a multis vagy autós mókát szereti, annak meg ms címei jobbak)

    Ezeket a dolgokat azért soroltam fel, hogy lásd mennyi mindent nem tudsz a kék oldalról, valszeg azért mert az ő marketingjük nem talált meg a zöld marketinggel ellentétben, pont ezért van igaza Def26-nak, nagyon sokat számít a marketing.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák