Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz callmeakos #4164 üzenetére

    Tényleg erősen kabaréba hajlott a végkifejlet, az Ázsia-kupa résztvevői az adrenalintól összekeverték a zöld színt a sárgával, amikor utóbbit lengették nekik ;]
    Komolyra fordítva: felesleges kockázat őket beengedni, még ettől könnyebb pályákra is!
    -
    Amúgy részemről minden elismerés az első évben elért 6. helynek, Norbi év elején a 4. helyre várta magát, Chiltonnal nem számolt, és Nash-t mindenki jóval hátrébb sorolta.
    Viszont Thomsont meg mindenki előrébb...
    Ami bejött, hogy Norbi Monteiro mögött végzett, és ez mindenképpen dícséretes, és persze papírforma vezetési tudást tekintve. Szerencsére a gyári technika nem kapott előnyt a privát csapat rovására, én ebben csak reménykedni tudtam előzetesen, de szerencsére a japánok/olaszok korrektek voltak.

    Nykjaer-t sajnálom, na persze nem eredmény szempontjából. Tőle sem vártak ilyen jó teljesítményt a szezonnyitó előtt.
    Huff kihozott mindent a Seatból, nekem nem tartozik a kedvenceim közé, de tud valamit, el kell ismerni.
    D'Aste sajnos iszonyat halvány volt, de ez a technikának köszönhető, hiszen a BMW-nek sajna nem feküdt az idény...

    [ Szerkesztve ]

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák