Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz headhunter #82147 üzenetére

    Mondjuk ha nem nagyon mondtak konkrétumokat, akkor nem lett volna sok értelme elmenni. Az, hogy vállalják a 30 Mbit-es vonal kiépítését mindenhova nem mond sokat, nekem így is megy már az 50 Mbit teljes sebességgel. Ha elkezdenek xDSL alapokon fejleszteni, akkor nem leszek előrébb (ami lehet, hogy nem is gond, az 50 Mbit is elég).

    "Berettyóújfaluba "full optikát" terveznek"
    Magyarázza már meg nekem valaki, hogy mi a fenének? Ott csüng minden oszlopon az Invitel koax kábele, amin minimum megy a 60 Mbit, ha nem több. Most jött oda a UPC is, ahova kihúzták a kábelüket, ott megy az 500 Mbit-es Internet is. Erre meg a T is optikázna? Ahol én lakok, ott van egy Mezei-Vill (max. 4 Mbit-tel), meg egy T xDSL-el, és kész. Se Invitel, se UPC, se más. Komolyan mondom, agyrém.

    "Kábel átvezetése az utca túloldalára akadályozza a magasabb szállítmányokat."
    Ha meg akarják oldani, akkor megoldják, gondolom ahol nem muszáj, nem ásnának (szerintem a kivitelező a Hír-Ker lesz, ők mondjuk elég profik).

    Komádiról amúgy mondtak valamit?

    (#82149) szalai112: Azt látom, hogy megy a vonal 10 Mbit-tel. Próbáld meg újraindítani a géped, meg a HGW-t!

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák