Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferke66

    tag

    Sziasztok!

    Egy gyors segítségre lenne szükségem.Van egy NetMánia M előfizetésem évek óta sajnos DSL területen lakom.Általában a 20 helyett 12-14Mbit/s a stabil ami mindig meg szokott lenni.Felénk sajnos a közeljövőben sem várható fejlesztés,ezért az M-csomaghoz megrendeltem a "gyorsító opciót".A rendelés rendben lezajlott,megbeszéltünk mindent (anyagi technikai részt) az ügyintéző hölggyel,majd kis idő múlva visszahívott hogy a technikusok visszajeleztek hogy mégis csak két lehetőségem adódna. 1: a gyorsító opciót csak úgy tudják biztosítani ha letesznek az S-csomagba 10Mbit-re így elméletileg 60Mbit/s tudnának biztosítani vagy pedig amit idáig senki sem említett nekem soha,pedig kerestem mindig a megoldást..Be tudnának állítólag húzni még egy érpárt (bondiggal ha jól sejtem) így elméletileg 30Mbit/s sebességet kapnék. A jelenlegi vonal így néz ki,a központtól kb 1.5Km-re vagyok egy lakótelepen:
    [kép]

    A röhej az hogy nekem az M 20Mbit-ra+gyorsító opció mondott egy árat 6323Ft mind a három szolgáltatás igénybevételekor,de ugyan ennyi lenne ha letennének az S 10Mbit/s csomagra is.. :F A kérdés szerintetek ilyen értékek mellett melyik opcióval járnék a legjobban,fontos lenne minél nagyobb sebesség számomra(4k streaming stb..miatt)A HGW mögé egy Asus router van kötve,amire a Wifi miatt 6 eszköz csatlakozik.A gyorsító opciót előzetesen már tanulmányoztam,tisztában vagyok vele ez mivel járhat,a lakáson belül 4G-t úgy 80Mbit körül mérek.Nagyon megköszönném a segítő kész válaszokat,mivel fél óra múlva konkrét választ kell adnom a Telekom irányába..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák