Új hozzászólás Aktív témák

  • Istv@n

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szerintetek hová fordulhatnék az alábbi kérdéssel/problémával vezetékes (optikai) internettel kapcsolatban?
    Dabason lakom, a telekom kb 2 éve szolgáltat optikán az egész városban, én a kezdetektől előfizető vagyok. A város internet elérhetőségek terén teljesen egységes, mindenhol ugyan azok az internet lehetőségek.
    Kb 2-3 hete akciósan érhető el a telekom által szolgáltatott internet a város 99%-ában, viszont kb 5-6 egymás mellett lévő utca továbbra is listaáron kaphatja a szolgáltatást. Valami adminisztrációs hibára gondolok, mert mint mondtam, ebben az 5-6 utcában is ugyan azok a szolgáltatók vannak mint a város más részein.
    Most szeretnék csomagot váltani felfelé, úgyhogy jobban esne, ha havi 2-3e ft inkább nálam maradna... :)
    Honnan tudnám megérdeklődni, hogy várható e ennek a területnek is a kedvezményes zónába tétele?
    Amit próbáltam:
    telefonos ügyfélszolgálat: Nem tudnak segíteni, ők csak a listaárakat látják...
    telekom üzlet: A problémát sem akarták igazán megérteni, nemhogy érdemben foglalkozni vele.
    internetes ügyfélszolgálat: 1.5 hete küldtem nekik emailt, azóta nincs válasz...

    Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák