Új hozzászólás Aktív témák

  • btz

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #59975 üzenetére

    Én is 7 hónapja (2015 Január elején)változatlanul kötöttem újabb 24 hónapot üzletben és nyomták a kezembe a papírt kérés nélkül és nyomtam is az orruk alá mikor nem mutatta ezt az online felület 2015 áprilisában sem és a natur árakat hozta fel, ezért havonta -3000 forintal olcsóbb volt a havidíj (amíg a rendszer hiba miatt nem tudták a belső rendszeüket és az online felületet is a szerződött feltételekhez igazítani, tehát amíg nem a valós árat és hűségidőt mutatta) a hűségidős árakon felül, azaz a 3 szolgáltatást kb 8000 ft összegben kaptam meg öszesen (TV+Net+Telefon). Ha nem kaptam volna róla kiállított papírt, akkor akár mélyen a zsebembe is nyúlhattak volna de így én jártam jól. Igaz a dolgokat látván a telefonban is be lett diktálva a hűségvállalás hogy legyen mit elrakni 5 évig, hogy véletlen se jusson eszükbe magasabb díjszabás (sőtt az egészet megspékeltem egy facebook beszélgetéssel is, így atom biztosra állítottam a szerződési jogviszonyomat velük :D )
    Lehet hogy az általad írt esetben nem mindig ragaszkodnak a formaságokhoz, de a mai világban könnyen csőbehúzzák mindennel az embert, ezért jó mindent rögzíteni, aláírni, aláirattatni a szerződőféllel.

    [ Szerkesztve ]

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák