Új hozzászólás Aktív témák

  • Ramos_

    tag

    Üdv

    Barátnőm Nagykőrösön lakik 15 másodpercre a belvárostól. Szerettünk volna intézni neki normális internetet + kábeltvt. Meg is rendelt egy csomagot online a telekomtól, kijárkáltak hozzá szerelők párszor, természetesen sosem a bnőm által megadott időpontban, hívogatták, zaklatták munkahelyén hogy jöjjön már beengedni őket stb. Kerestek valami szaros érpárt, nagy nehezen megtalálták harmadjára. azt mondták ok.

    Eltelt egy hónap és mondtam ugyan hívja már fel őket, hogy mivan. Közölték vele hogy visszamondták a szerződést mert mégsem tudják bekötni az internetet, mert túl régi a hálózat vagy nem stabil vagy én nem tudom. :F nem nagyon akartam elhinni hogy ilyen van 2015-ben

    a másik szolgáltató Nagykőrösön valami PR-Telecom nevu cég, akiknek viszont az albérletben előzőleg lakó felhalmozott némi tartozást, ezért valamiféle nonszensz patthelyzet alakult ki, mert amíg tartozás van addig ők oda nem kötnek be semmit, bnőm meg nyilván nem fizeti ki, sem pedig a cég aki a ház tulaja.

    Könyörgöm, honnan lehet még ebbe a szerencsétlen városba netet szerezni? milyen lehetőségeink maradtak? nyilván nem mobilnetre gondoltam,
    2015-ben egy majdnem 30ezer lakosú nagyváros központjáról beszélünk
    Hol érdeklődjünk? a Externet és Invitel az működhet? vagy az full ugyanaz mint a Telekom?

    bármilyen használható ötletet megköszönnénk :R

Új hozzászólás Aktív témák