Új hozzászólás Aktív témák

  • SlayR

    senior tag

    Olvasgatva itt a hozzászólásokat....jó hogy valakinek még megvan az, hogy "ó majd bőven elég lesz a 120 megás net így is" ...hát sajna én már nem tartozom közéjük...februárban lejár a hűség a netemről is, és búcsút intek, de már asszem előbb a T-nek.
    2014-ben elég nonszensznek érzem azt is, hogy nem emelik a sávszélt, hanem csökkentenek, de ez csak a hab a tortán.
    5éven keresztűl voltam teljes elégedett a szolgáltatóval, de aztán jött a TV készülék mizéria sokszor felajánlva a dolgot aztán mindig visszautasítással. Minek vannak hiperszuper kedvezmény kártyái az embernek, ha nem élhet vele?! Tavaly év végén is felajánlották a tv készüléket elfogadtam hosszabbítás miegymás majd karácsony utánra kiderült már sokszori telefonálgatásra, hogy megint visszautasítottak pedig előtte már hívtak egy olyannal, hogy csak a szállításra vár a készülék. De még akkor se közölték miért is nem kapom meg. Aztán idén újraigényeltem, és nagy nehezen nyárra közölték, hogy azért mert nincsenek időre befizetve a számlák...könyörgöm 28.ai fizetési határidőnél?! Csodálkoznak?! Mindig ugyanakkor 12.-e környékén vannak fizetve a szolgáltatások, de az nem elég. Ha ennyibe nem néznek ennyi idő után akkor ennyi. Hálisten most úgy néz ki azt észrevették, hogy a jövő év végéig hűségnyilatkozatos tv az úgy nem jó mivel amiért meghosszabbítottam az nem jött létre. Az lehet hogy ezáltal a szintén addig hűségesített HBO-ról is lemegy a hűség?! Mondjuk mind1 mert így is úgyis lemondom egyedül a telefon marad azt még szeptemberig hagyom is.

Új hozzászólás Aktív témák