Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz hucsikoi #4346 üzenetére

    Ezt most itt felesleges ragozni. Nem hinném, hogy kishazánkba más cégeknél sokkal-sokkal jobb lenne a helyzet. Nem is beszélve arról, hogy honnan tudja az ügyfeles, hogy a Te lakásod/házad egyáltalán déli irányba néz-e, amikor ezt Te sem tudod. De, ezzel az erővel, vegyél élelmiszert, mondjuk virslit. Ott is, oriási külömbségek vannak köztük, még se tudod, mi is van benne. :DDD Akkor valszeg senki se venne 99 forintos tecsós virslit, vagy, megkérdezed az eladót is, hogy ugyan mondja már meg, mi van benne. :B Meg próbálod elolvasni a csomagolást, és vagy érted, vagy nem (mi az a sok-sok "E"-s pl). Másrészt, én hol írtam, hogy "maradéktalanul elégedett vagy(ok) velük"? :DDD Csak, nálam két szolgáltató van, a másik a TV network, még sokkal szemetebb cég (számomra, meg a környéken lévők számára tuti).
    Amúgy, Izrael-be elvileg jobb a helyzet (már ha jól vagyok informálódva, habár, nagyon szegényes infóim vannak). Jönnek hozzád házalni, managerek, nyakadba sózzák a hasonló szolgáltatásokat, annyi a külömbség, hogy hűségnyilatkozat nélküliek, pár napon belül be is kötik, ha már a nyakadba sózzák. De, bocsika, ez itt meg koránt sem az. Nálunk még sokan utánna se próbálnak nézni, miről is van szó, pl IPTV-hez kell kábelt húzni, és NEM koaxiális kábelen jön a tv csatornák. stbstb... :R

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák