Új hozzászólás Aktív témák

  • Pbazs

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Nem vagyok teljesen analfabéta a témában, de itt most elakadtam...

    Hármas csomagot fizetek elő a T-Home-nál (IPTV, ADSL, analóg telefonvonal). 2 és fél éves kifogástalan működés után az utóbbi hónapban a WiFi sebességben többször tapasztaltam tartós lassulást (a legegyszerűbb internet oldalt is ~5 perc alatt töltötte be). Ugyanakkor a digitális elosztó és a gépem között direkt vonalas kapcsolatot létesítve a sebesség rendben volt. Az ismétlődő probléma, illetve mivel az elosztóm (Pirelli) alapból is csak g-s WiFi-t (IEEE 802.11g) tud (és ezáltal a lakásban nem ér el mindenhova a jel), vettem egy TP-Link márkájú (TD-W8961NB) ADSL2+ Modem Routert, ami a leírás alapján IPTV-hez is használható. Beállítottam az eszközt: az internet és WiFi kifogástalan, gyors, jó a hatótáv. De az IPTV (akármit is csináltam) nem hajlandó működni, folyamatosan csak a T-Home logó jelenik meg a képernyőn.

    A TP-Link készülék oldala: http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=219&model=TD-W8961NB

    Kérdésem, hogy lehetséges -e ezt a készüléket úgy beállítani, hogy az IPTV működjön? Ha igen, hogyan? Vagy inkább reklamáljak a fenti problémák miatt és kérjem a cserét egy újabb, n-es WiFi-vel rendelkező digitális elosztóra (talán mostanában ZTE?)?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv:

    Balázs

Új hozzászólás Aktív témák