Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz Segesdy #28411 üzenetére

    Segesdy: Először is szia üdv :)

    Másodszor: Ne bánkodj hogy nincs annyira kiépítve a hálózat az is jobb mint a semmi, és írj nyugodtan max megeszünk reggelire :D na jó csak poén volt ez a megevés :)

    Szóval:

    Anno itt sem volt nagyon se TV, se internet, csak egy szolgáltató volt itt, akkor még se T-home se Optanet nem volt itt, amelyiknél én voltam ismerősöm házánál kötöttem meg, mert akkoriban nem volt még boltja ( aztán lett neki boltja, aztán átköltözött másik helyre de itt helyben maradt aztán bezárta, gondolom nem bírta fizetni a bérlést, gondolom bérelte a helyet )( hogy ekkor jelen volt-e az Invitel gözöm sincs, pedig elég régi szolgáltató, panaszkodnak is rá hogy drága, anno a T-Home is drága volt de már egyre több mindent adnak a T-home-nál is :D )

    Aztán jött a levél a drágalátos T-home-tól hogy menjünk be a művelődési házba szerződés módosításra mert ők megvették azt a céget, na így voltam én T-homés :)

    Persze akkoriban még anya nevén volt a szolgáltatás :D

    Aztán jött az Optanet, nehezen sikerült megoldani, de na macerás, mert az én utcámban nincs Optanet, nem mindenhol építették ki :(((

    szal itt is mennek a harcok az előfizetőkért :D

    fhradm: Mint ahogyan a többiek javasolják neked én is azt javaslom hogy vetesd fel hibára, olyan nincs hogy ilyen szemetek legyenek, én leordítanám a fejüket hogy ez nem jó az nem jó ( nem akarok csúnyán írni és beszélni) kutya kötelességük megcsinálni, ha nem ajánlom a panaszfal.hu oldalt hát ha tudnak segíteni :)

    és 1 kérdést engedj meg: Miképpen nézed meg az értékeket? engem is érdekelne :)

    üdv :)

    [ Módosította: mukibuci ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák