Új hozzászólás Aktív témák

  • Serricon

    senior tag

    Köszönöm a válaszokat :R

    (#27269) wmati:
    Hogy bírja-e az majd kiderül pár nap múlva ha aktiválják, nagyon remélem hogy nem lesz szükség cserére, kis kompromisszum még belefér sebességben.

    (#27270) poli27:
    Nos, elvileg tényleg csak 100-as portjai vannak a 850a-nak, viszont akkor valami sántít, mert épp most néztem rá a routeren a grafikonra, 96Mbit/s letöltés mellé elnyomtam még egy speedtestet, ami így 26Mbit/s feltöltést hozott a letöltéssel párhuzamosan, akárhogy is nézem a kettő egyszerre 122 Mbit/s összesített adatforgalom a 850a-n keresztül.
    Tehát HA ez a 120 körüli érték a korlát, akkor vinné a 120-as letöltést, és menne a feltöltés is, max nem full letöltés közben, ezzel kiegyeznék.
    Még nem tehették át 120-ra, mivel ma rendeltem meg, a 94-et a 80-as csomagon mértem. :)

    (#27272) villamos:
    "kicserélik egy kritikán aluli, semmire sem jó, használhatatlan vacakra"
    Nem is akarom én használni, van már egy tökéletes routerem.
    Az ő vackuknak az lenne a feladata, hogy ne csináljon semmit, (DHCP, tűzfal, pppoe, wifi, stb minden OFF) csak küldjön szépen tovább mindent az enyémre, és ne foglalkozzon semmivel. Ha ezt meg tudja oldani, akkor tökéletes.
    Ezért ragaszkodom a jelenlegihez, mert ez nagyon jól tud semmit csinálni. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák