Új hozzászólás Aktív témák

  • #78121280

    törölt tag

    válasz Gedeon31 #23751 üzenetére

    Igen és pont emiatt kötöttem bele a Telekom-ba, hogy nem akarták engedni a Kábelnet Maximum Speciális változatát, mert, hogy laptop-netesek azt nem vehetik igénybe. Mondom nekik, és hol van ez le írva?. Meguntam a hülyeségüket és panaszt tettem a Média és Hir közlési Biztosnál tisztességtelen magatartás miatt.
    Jött egy darab levél a Telekomtól, amiben valótlan állítottak, ezt továbbítottam a Biztosnak, az újra felszólította írásbeli nyilatkozat tételre a Telekomot. Közbe a My T-Home-ban át állt a kért csomagra az előfizetés,új 1 éves hűséggel 5320 Ft-ért, (persze a hűség idő vége el van qurva mert 2013.10.06 ír) na gondoltam sikerrel jártam, várom hogy jelezzen a Telekom levélben, de semmi. Múlthéten postaládában figyelt a Hir közlési Biztos levele amiben le írja, hogy mit írt a Telekom, persze ismét van benne valótlan dolog, ismét jeleztem a Biztosnak, hogy megint van ferdítés a levélben nem is kicsi,s így most ott tartunk hogy a a Biztos be kéri a Telekomtól a hangfelvételeket, illetve jeleztem a Biztosnak már át lettem állítva Kábelnet Maximum Speciálisra Szeptember 6.-án, amiről a Biztos levele nem tesz említést sem, pedig Szept 20. keltezésű.

Új hozzászólás Aktív témák