Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz #46824192 #136027 üzenetére

    Igen, de jencsikdani leírása alapján a wifihez tud csatlakozni, csak internet nincs rajta. És az általad idézett rész felett meg ez áll: „A Wi-Fi szolgáltatásra a Szolgáltató nem vállal minőségi célértékeket.”
    Azaz ha nem lenne egyáltalán elérhető wifi hálózat, az alapján lehetne jogosan reklamálni. Így viszont szerintem nem.
    Továbbá ÁSZF 2c melléklet 1.3. pontja: „A szolgáltató felelősségi határát jelentő hálózati végpont Az Internet szolgáltatás Hálózati végpontja a Szolgáltatói berendezés Ethernet portja”
    Erre szoktak utalni, mikor azt mondják, hogy a wifi extra szolgáltatás.

    Azzal egyetértek, hogy néha fura a szolgáltató és egy-két ügyintéző hozzáállása, de az biztos, hogy jogilag bebiztosítják magukat minden esetben.
    Bár én sosem használtam az ONT wifijét (szerencsétlen helyen van, de az odahelyezés járt a legkisebb szívással), szerintem ott valami konfigurációs probléma lehet, vagy valamelyik saját eszköz okozhatja az anomáliákat. Vagy talán valamelyik másik, közeli wifi hálózat.
    Azt már csak félve merem megkérdezni jencsikdanitól: nem jelent meg véletlenül egy 2ndssid vagy valami hasonló nevű wifi hálózat az elérhető hálózatok listájában?

Új hozzászólás Aktív témák