Új hozzászólás Aktív témák

  • R3laX

    addikt

    Hali!

    Kb 1 hónapja ástál fel az épület bekötő utcáját, lefektették a kábelcsatornát, leaszfaltozták. Innen kezdve mire lehet számítani, mennyi idő lehet, mire elkezdik behúzni az épületbe a kábeleket? 1000-es optika van már minden környező kertesben. Múlt hónapban kérdeztem őket, azt mondták júni elejére várható a bekötés. Megkérdeztem pár napja őket, azt mondták, hogy a közeljövőben nem várható fejlesztés, de akkor minek túrták fel az utcát? :( Hoztam volna rögtön egy Nanocell 55-ös tévét telefonelőfizetés mellé magentában.

    szerk.: Ja azt nem írtam, hogy ügyfélszolgálatot kérdeztem, nem az itteni dorogi irodát, de elvileg megkérdezték itt. Nevetséges komolyan mindegyik szolgáltató. Digi is kb 2018 augusztustól dobozolt fel, kb 2019 augusztustól lehet kötni. Jelenleg egyik sincs a városközpontban ezekben az épületekben. Telekom hálózatot asszem most vmi február 28-án adták át. Egyik sincs kb 200m-re a polgármesteri hivataltól. 4 megás Digi van, vagy 60-as VDSL jelenleg. 50m-re a mellettem lévő utcában mind2 optika elérhető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák