Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz BeLucZ #30510 üzenetére

    jo a kerdes....szep a doboza....tegnap/ma ejfelkor ertem a cd galaxyshoz...ill. a brody sandor utcaba, mert akkora sor volt, hogy lekanyarodott....gondoltam leszunk majd nehanyan 20-30-40-en max....de vegul nem jott be...ugy sacoltam, hogy 300-an voltak elottem, es meg 150ember allt be mogem...szoval hajnali kettore ertem haza, es kibontottam megneztem, es ugy dontottem, hogy hagyom mara...tobben neztek a forumos bejegyzeseket, es szerverleallasok/nehez bejutast irtak tobben...a sorban egyebkent full jo hangulat volt...poenkodtunk is, hogy majd a penztarnal kerunk egy simcity2000-et, tenyleg jo volt a hangulat, egyetlen ideges tag nem volt.. az is vicces volt hazafele menet, hogy a ferenc krt-nal (hajnali haromnegyed kettokor), is egy csomo fiatal rohangalt dio3-as szatyorral a kezben :DD (de az egyik kollega pasija is vett valahol a margit hid kornyeken, es hasonlo tajban erkezett haza mint en)

    szoval ma telepitem, es meglassuk :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés