Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz LittleLombax #14806 üzenetére

    Szia,
    Igazság szerint nem teljesen értem a dilemmádat , mármint az idöfaktorral kapcsolatban.
    Mosz egy három éves iphonnal létezel ami függetlenül attól ki mit gondol róla mára elég súlyosan elavult és elhasználódott.
    A Note9 egy 1 éves csúcskészülék . Amit akkor tudott a Samsung + S-pen belerakott.
    - PRO : Napi használatra akár komolyabb használatra, munkára tökéletesen megfelel a mobil 13 hónappal a bejelentése után is.
    - Nekem 1 hónapja van meg kicsit se érzem kevésnek sem a 6 giga ramot sem az Exynost, bőven van tartalék a rendszerben.
    - Apropó rendszer , 1 generációs frissítést már kapott és az android 10-et is biztosan megkapja.
    - ennek még van talán utolsóként jack aljzata és értesítési ledje is.
    - Az ára kb. Megfeleleződött a bejelentéskori árához képest.
    Szoktam nézni egyébként az eroforrashasznalatot ramból jellemzően a felet hasznalja , melegedni nem szokott akkor sem ga egyszerre 3-4 alkalmazas megy (mondjuk nem jatszom vele)
    Kontra: Hát bizony már zsír új állapotában 1 éves akkori csúcstechnika.
    - Csak 2 kamerája van.
    Már 'Csak' 1 főfrissítést kap + 2 évig biztonsági frissítéseket.
    Nagyjából ennyi jutott eszembe.

    Az, hogy majd 2-3 év múlva mennyire lesz ténylegesen és használat szempontjából elavult vagy kevéssé használható az majd 2-3 év múlva derül ki.
    A dilemmád ahhoz hasonlatos , hogy ülsz egy sokéves mára már problémássá vált autóban lecserélnéd már de a konkurencia új csúcsmodelljét drágának érzed meg hát hmm , a tavalyi meg hát tetszene jó áron is van nullkilometeresen is elhozhatnád, de hát ez már tavalyi ki tudja meddig lesz ez neked elég jó..:)

    Egy telefon se tökéletes, de ez összességében elég jó darab. Ha tetszik és van jó áron új, vagy nagyon jó áron alig használt akkor vedd meg , használd aztán ha 1-2-3 év múlva kevésnek érzed lecseréled arra amit épp jónak érzel.

    Ennyi:)

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák