Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz djnice #2899 üzenetére

    Fogalmam sincs, hogy mirol beszelsz... :DD szoval lexarom...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • galaxys80

    veterán

    válasz djnice #2899 üzenetére

    Hát erről beszéltem. Kb egyetlen szavadat sem értettem abból amit írtál. :DDD
    El kellene fogadnod, hogy ezek a dolgok az embereknek csak egy nagyon-nagyon minimális százalékát érdekli. (Pont ez az oka, hogy az Apple sz@rik rá).
    Elhiszem én, hogy van hibája. De amíg én ebből semmit nem látok egyáltalán nem érdekel.

  • blakey

    titán

    válasz djnice #2899 üzenetére

    Vedd figyelembe, hogy az Apple TV nem médialejátszónak készült, az csak a mellékterméke, hogy arra is képes, Infuse ezt maximálisan kihasználja, 2 hetente frissül újabb és újabb javításokkal, optimalizációkkal, amit 2 hete tapasztaltál az ma már nem biztos, hogy igaz. Leginkább az amerikai piacra szánt eszköz, ott nem gond a 24.000 fps hiánya, más kontinenseken gond lehet, de az Infuse eléggé odatette magát, hogy szabadszemmel ez ne legyen zavaró. Műszerrel kimutatható, senkit nem érdekel, kivéve persze azokat akik ezzel foglalkoznak vagy folyamatosan tesztelnek, a passtrough nem hiány, mert ahogy írtam, arra amire kifejlesztették maximálisan eleget tesz, pl. Netflix Atmost úgy tudja ahogy kell, de a 7.1 LPCM egyáltalán nem nevezhető kompromisszumos 7.1-nek. Pontosan olyan, mint a Panasonic, az is a legbutább TV-ket, Blu-ray lejátszókat készíti viszont amit tudnak azt valóban tudják, annál többet nem, ne várj tőlük kadenciahelyes lejátszást, mert nem megy nekik egyéb forrásokból csak lemezről. Tehát lehet minden harmadik hsz-ben ekézni valamit/valakit de nincs értelme, vedd tudomásul, hogy ez ilyen.
    Minden hibája ellenére a kevésbé kompromisszumos eszközöm az Apple TV és az Infuse páros, leülök, bekapcsolom, elindítom és nézem, majd kikapcsolom, nem jön elő olyan hiba ami a másik eszközöm pl. igen, pillanat állj után nincs hirtelen szaggatás vagy hangkimaradás esetleg gyors képmozgás, hogy a hanggal szinkronba kerüljön, sorozatok nézése közben nem jön elő, hogy a harmadik vagy negyedik epizódnál nincs szinkronban a hang a képpel. Minden fejlődik és mindenben van hiba.

    (#2903) galaxys80
    Én azok egyike vagyok aki tudja, hogy miről ír, látom (hogy ha elkezdem "műszeres" szemmel nézni), tudom, hogy mit és hol kell keresni, viszont azt is tudom, hogy ami igaz most az nem volt igaz korábban vagy nem lesz igaz később, szerencsére elég sűrűn változik, többnyire javul. Lehet hivatkozni 2 évvel ezelőtti hibára egy másik OS-en egy másik app-al viszont az ma már nem helytálló, de Infuse esetében, akik kb. CoreELEC színtű támogatásban részesítik a felhasználókat, nem lehet azt írni, hogy sz@rnak a felhasználókra és nem próbálnak javítani a dolgokon, nagyon sokat javítottak azon, hogy ne lehessen érzékelni az amúgy jelen lévő hibákat. Akkor lehet jól észrevenni egy hibát ha van mellette egy olyan eszköz ami az adott anyagot hibátlanul viszi, egyébként csak annyi tűnik fel, hogy valami nem frankó a cuccal. A 24.000 fps hiánya ilyen, de ezt jó beállításokkal ki lehet küszöbölni és én mostanában sok ilyen sorozatot néztem és nem láttam a hibát Infuse alatt, MrMC-nél vagy Plex-nél néha érzékelhető volt, de nem mondanám zavarónak. Amúgy a Plex már nem transzkódol Apple TV-n, ez is előrelépés.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák