Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz slynevem #15023 üzenetére

    duma, én azt hittem naívan, hogy majd levesznek egy kis felárral, de legalább rendbeteszik, de még ez se.
    Körbetelefonáltam a bontók várják a konténert, mint a messiást, csak annyit tud mindenki, hogy augusztusban jön. A Yamaha márkaképviseletnél meg 7-8k egy szívócsonk, na ez már nem fért bele. Szarnak ezek a fejedre. Érted annyit nem tesz meg hogy felhív, hogy te repedt a szívócsonk, ennyi és ennyi megrendeljük? Szart, eladja így. Vigyél csavarkulcsot és a helyszínen szedd le az ülést. Komolyan mondom. A telómon az összes gumi szanaszét szakadva keresztben, az is úgy maradt. Áhh, nem is dühítem magam. Elmondtam nekik érthetően, hogy kifizetem csak nézzék át. Kár volt elhozni, csak csepregett az eső aztán fostam hogy elered jobban... Mindegy a lényeg, hogy ebben az országban pénzért sem lehet bizalmat venni, itt mindenki átbac mindenkit. Most nekem a diplomámmal kell nekiállni szerelni különben sose lesz jó. Rögtön hagyd ott érted a legapróbb hibával is, aztán teszik bele a következő szart és folyamatosan vesznek le ha hagyod. Mondom neki a telefonban ez a szívócsonk mittom 4 csavar, most ez nem várhatom meg? hát beszéljek a főnökkel... na ilyenek ezek...

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák