Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    válasz bluyoo #41245 üzenetére

    Na akkor lássuk hol is járunk:

    VGA : ASUS HD7870-DC2-2GD5-V2 HD7870 2GB GDDR5 PCIE 63K- ok
    CPU : INTEL Core i5-3570 3.40GHz 1155 BOX 50K- ok
    HDD : WD 1000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA3 WD10EARX 20K. - én is ugyanezt néztem o
    ki:D, Igen, inkább adattárolás fontos h halk legyen és hosszúéletú, remélem a játékok nem futnak majd ettől rosszabúl, mármint nem veszítek FPS-t ugye?
    RAM : CORSAIR 8192MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT CML8GX3M2A1600C9 11K
    Azért gonodltam a 2400mhz-re h később jobban tudjam tuningolni, de ha azt mondjátok nem szükséges akkor itt tudok spórolni
    ODD: nem is néztem:D kifelejtettem, gondoltam Blue-ray Rw re is
    TÁP : FSP Raider 550 16K - Ez lesokkolt, bár gondolom ezen nagyon nem szabad spórolni azért mégis megkérdezném h nem tudtok olcsóbbat ami még mindig megbízható és a célnak, addot konfignak megfelelő?
    HÁZ : BITFENIX Shinobi 19K Na erre viszont abszolút nem szeretnék ennyit költeni, háznak csak annyi szerepet szánok h beleférjen és azért ne menj a konfigom benne tönkre viszont a külseje lehet a leggagyibb, legrondább, szóval itt jöhet leginkább szóba az igénytelenség én itt erre 5K-t szántam, de ezt mondom úgy h majdnem 7 éve nem vagyok otthon a számítástechnikában úgyh abszolút laikus vagyok már az egészben ami azt jelenti h nyitott vagyok bármire, jó érv ellenében...
    LAP : Asus P8H77-V 25K - én inkább Z77-esekre gondoltam, a tuning miatt és amit a házon megspórolnék inkább ide költeném h minnél megbízhatóbb legyen!
    CPU HŰTŐ:?
    Az egész konfigot egy Samsung UE40EH6030-as 3D LED TV-vel kapcsolnám össze

    Ezek fényében hogyan módosítanátok a konfigot
    A keret mostmár felment 220-230-ra mert az ODD-t az előbb kihagytam

    Kérlek segítsetek!

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák