Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    Szétcsaptam elég jól mindkét vádlimat, első körben múlt hét pénteken 400-akkal az SC Pacerben (low stack height, low drop, karbonlemez...), aztán meg tegnap 1000-ekkel egy új Metaspeed Sky+-ban. Még most is érzem, hogy feszül, de tegnap este a futás után a kutyát konkrétan csak csoszogva tudtam követni a sétánkon, annyira be volt állva. :D Gondolom ebben erősen benne van, hogy mondván úgyis kevesebb km gyűlik mostanában, a nyújtások is el-elmaradtak. Asszem most pár napig csak max. rövid lazákat fogok menni valamelyik max.-os, sok dropos cipőben.
    Szokott ilyesmi előfordulni veletek?

    Pihenésképp most munka közben kibővítettem a cipős adatbázisom a Ft/km értékkel. Hát, tényleg lehet nagyon olcsó sport is a futás. :K Csak úgy érdekességképp pár adat: jellemzően 20-40 Ft/km-ek jöttek ki a már nyugdíjazott, jó pár száz vagy akár 1000+ km-t futott cipőknél (pl. Floatride Energy, Pegasusok, Pega Turbo 2). Nyilván az, hogy egy nemrég befogott versenycipőnél ez mennyi, az nem túl mérvadó. De a 300 km fölött járó Deviate Nitro Elite esetében a 153 Ft/km nem is rossz, az Endo Speed 2 pedig 79 Ft/km-nál jár, az már kimondottan jónak tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák