Új hozzászólás Aktív témák

  • Troy.

    addikt

    válasz #76500480 #82090 üzenetére

    Sajnos semmit, annyit mondott hogy lúdtalpam (?) van és vegyek sportbetétet a cipőbe.
    Cég által vagyok biztosítva, szóval nem fizettem semmit, de ha kellett volna sem hagyok ott ezért egy fillért sem. Nagy csalódás volt (55-60 körüli faszi), biztos az volt a probléma, hogy fél 8-ra megyek :) .

    #82091 jimpo

    Már tavaly is használtam, mondhatni bejáratott. Annyit kell tudni, hogy heti 2-3 alkalommal, 5--8 km-t futottam/alkalom. Ez a cipő kifejezetten futásra van használva, másra nem. Talán futottam már benne 100-150 km-t. Decathlonban vettem még anno, nem volt valami ökör ára.
    A lábfej felső részén fáj, a képen jelölt helyen. Egész konkrétan ki tudom tapintani a fájdalom helyét. [link]
    Van egy tüskés masszázs labdám, ha arra állok, akkor a talpon is megjelenik a fájdalom.
    Mellesleg van egy szűkebb fehér cipőm, amit a héten elkezdtem hanyagolni, mert úgy éreztem hogy egész napi viselést követően jobban fáj utána.

    #82092 ígyvanferi

    Köszi az infót! Hozzáteszem, 3 hete biztos nem futottam és egyelőre nem is erőltetem. Attól tartok az augusztus is kimarad..

    .

Új hozzászólás Aktív témák