Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #73163 üzenetére

    Adidasaim mostanában nem voltak, amióta az ADIOS meg a BOSTON vonal is "megváltozott".
    Egy Adizero Adios Pro 3-on gondolkodtam, arról egész jókat írnak stabilitás terén, mert a karbonlap+energyrod kombó elég merevvé teszi, de még nem futottam bele olyan áron, hogy elcsábultam volna.

    Lassan ott tartunk, hogy egy jó áron kifogott karbonlapos, szuperhabos cipő annyiba kerül mint egy edzőcipő. Még egy NIKE 50%-os akcióba vettem Alphafly-t 50K-ért, most meg nézem ilyen ASICS Kayano akcióban 70K helyett 50K. :F

    Amikor elkezdtem futni 2012-ben, akkor a Kayanok ilyen 25-30K között voltak akciósak a Hervisben, ami nem épp egy jó akcióiról híres hálózat. :P

    Én most kicsit Tomhoz hasonlóan leálltam a versenyekkel, évente 1-2-re elmegyek itt 50km-es körzetben, aztán annyi elég is volt... Nevezési díj, utazás, kaja, esetleg szállás... aztán egy verseny 30-40K, amiért kapsz egy befutóérmet? Meg esetleg dobogón egy kis serleget.

    Az időmet le tudom mérni a kerékpárúton is, a pénzből meg inkább veszek cipőt. ;]

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák