Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz tomcica #65160 üzenetére

    :R
    Jelentem le pörgettem a 6x30 percet. Igaz a pihenő nem mindig volt 30 perc.
    Az elsőt viszonylag későn kezdtem 9:32 kor startoltam. Hajnalban fél hatkor ment a zabkása fehérje kombó, igaz még két banán is lekerült indulásig. Után volt némi elintézni valóm, azért kezdtem akkor amikor. Mondjuk legalább felavattam a Puma Velocity Nitro 2 -t ami 9 körül érkezett. :C
    Az első kör után megejtettem a reggelit, a másodikban szisszentettem egy zéró Borsodit annak lement a fele, küldtem utána egy fél csomag (~25g) ropit. A következő pihenőnél lecsúszott a zéró másik fele egy nagyobb kiwi illetve a maradék ropi. A negyedik alkalommal egy kv -t ittam 10g vitargo -val, meg kevés kekszet. Az ötödik alkalommal egy gömb fagylalt és egy csomag Győri Jóreggelt. A végén pedig 50g vitargo meg 25g fehérje csúszott le.
    A futás közbeni frissítő az első két körben sima víz + kulacsonként fél tabletta i:am Mineral Tabs volt. Utána jött még az egyik kulacsba Mojito -s Multi Hypotonic először 15g majd 25g és az utolsó körben 20g illetve mellé 20g i:am Mineral + Energy Drink

    Cipőben az első három körben a Puma pörgött majd Kinvara 11, Reebok Floatride Energy 3, végül az Endorphin Speed 2 A futómű bírta, kicsit az ötödiknél volt nehéz megindulni, de a többi nem okozott nehézséget.
    A Puma Velocity Nitro 2 talpának puhasága érzésre egyébként az Endorphin Speed 2 -vel van pariban, viszont jóval alacsonyabb mint a Saucony. A Floatride Energy és a Kinvara 11 is keményebb picit, a Pegasus Trail 3 GTX meg puhább a Pumánál. Továbbra is a New Balance FuelCell Rebel v2 a legpuhább cipőm, bejön ez a minimalista szín is. Remélem lesz majd akcióban.... :))

    Kicsit sikerült túl-tolni... :U 38 kilométer lett a vége, az utolsó kör kiemelendő ugyanis volt benne 25x 50m/100m. ;] :DDD A második kör után vízhűtéssel mentem 1,5 kilométer és 4 kilométer körül is vizeztem amit lehet, ez durván egy-két perc megállót jelentett alkalmanként. Ez alól kivétel az utolsó kör, ott tuti ezért is szállt el a pulzus. :((
    Ennyit én 4-5 nap alatt futok általában, igaz a bő két hete futottam 28 kilométert egyben. Regenerálódásnak 4 napot ír a Garmin, tartok is egy két nap futás mentest... A holnapi nyugalmi pulzusszámra kíváncsi leszek, ahogy arra is lesz-e komoly izomláz.
    Nem mostanában, de csinálok majd még ilyent. :K

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák