Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz LanyUs #53988 üzenetére

    Én a 4:30 közelében sem vagyok még, talán az 5:30-5:45, ami bennem van most 10k-n, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget. Néha felkapom 4:30 alá, de csak párszáz méterre. Amúgy a bőnye és az izmok is csillapítanak valamennyit, ha jó a futó technikád és a stabilizáló izmok se túl gyengék, de azt hiszem ez utóbbira külön kéne edzeni, ha biztosra akar menni az ember. Érdekes módon engem a terep sokkal jobban megvisel, mint az aszfalt, mert egyenetlen, és sokkal többet dolgozik a bokám. Lesérülni is többet sérülök le terepen vagy murvás úton, mint aszfalton.

    Cipő nekem is kéne valami új, mert most van egy régi Mizuno Wave Rider 19-em, amiben talán 800km lehet, van egy Saucony Ride 7, amiben 150km lehet, de azt versenyekre használom leginkább, mert baromi gyors, és akkor rugózik igazán, ha előre érkezek, sarkazós lassú edzésekhez meg baromi kényelmetlen. Van még egy Saucony Ride ISO 2 150km-el, ami hasonló, mint a Mizuno, lassú sarkazós cipő. Jó lenne még találnom legalább egy lassú cipőt, különben úgy kezdem a jövő évet, hogy mindent elhasználtam. Kényszer helyzetből meg nem túl jó vásárolni, mert nem tudom kivárni az akciókat.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák