Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz la_cc #32864 üzenetére

    Lehet konzervatívabb vagyok de ha az ember nincs teljesen képben akkor jobb a szaküzlet (= futóbolt). Elsőre nem csináltam futásdiagnosztikát de egyik Nyúlcipőben mondtam, hogy nem tudom milyen cipő kell és megnéztek pár szögből így meg amúgy és úgy javasoltak valamit (történetesen egy mérsékelten stabil cipőt) ami épp akciós is volt és elsőre jó lett. Akkor vegyél random cipőt ha eléggé biztos vagy benne, hogy nincs erős pronálásod vagy túlsúlyod. Az a bolt egy komersz bolt (amint az adidasz egy komersz márka úgy értem inkább lifestyle) szóval kicsit olyan, mint mondjuk biciklit tescoban venni. Ha ez nem zavar akkor hajrá.

    @tomcica
    Köszi, figyelek ahogy tudok. Azt már tudom, hogy ilyenkor alvás több kell és az megy is nem kell biztatás :) ma is volt egy bő óra extra délután ahogy hazajöttem melóból. Majd kiegyensúlyozom, a kajára is jobban figyelek, persze nem lesz egyszerű mert kis deficitet akarok de menet közben alkalmazkodom hol edzéssel hol kajával.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák