Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    Sziasztok.

    Tanácsotokat szeretném kérni :)
    Ma volt az első versenyem idén ilyen meleg időben, gondoltam, hogy gondban leszek miatta, de hogy ennyire azt nem.. 24 fok volt csak, de már 10km-nél teljesen elkészültem. Alig volt sebességem, a pulzus az egekben, frissítésről frissítésre éltem. Félmaratonon ez most 10 percet jelentett. :( Márciusban nem volt ilyen gondom és persze azóta sem lógattam a lábam... Mégis nagy bukó. Lehet a Kinizsi is bennem volt még egy picit, de nem az volt a fő gond, hanem éreztem, hogy megsül a tüdőm..
    Szerintetek mit csináljak? Kínozzam magam a melegben és majd jobb lesz, vagy mi a megoldás?

    Más:
    Lassan le szeretném cserélni az androidos órámat valami spéci futóórára. A fő ok, hogy pontosabb GPS-t szeretnék. Nekem nem kell ultra extra, csak futásra kell, de arra szuper legyen!
    Ezeknek kéne megfeleljen:
    - Pontos GPS- gyors csatlakozás.Erős GPS vevő! ( pontosabb legyen mint egy androidos vacaké..)
    - Lehetőleg legyen akkora akksija, hogy egy komolyabb maratont is végigbírjon, max 60km, tehát azért 5-6 óra üzemideje legyen.
    - Tudjon kommunikálni a Polar H7 övemmel, nem kell, hogy BT legyen, elég a kódolt 5khz-es kommunikáció is.
    -A büdzsé max 40-50k.

    Legyetek szívesek írjatok valami típust ami nekem megfelelne.

    Köszi!!
    Dani

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák