Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    Apropó, tartozom még egy véleménnyel a dekás trail zsákról:

    A zipzáras bővítés baromi jó ötlet, behúzva kicsi, kinyitva belefért 1polár pulcsi+1nadrág+1,5l a víztartályba+széldzseki. Ha kevesebb van benne, van még egy gumis zsinór tömöríteni. Belül plusz egy zipzáras rekesz telefonnak, kulcsnak ilyesmiknek.

    A két mellkasi zsebbe belefér a kb. fél literes palack, én ide GPS-t, gélt tettem, fényképezőm is pont elfér. Síp is itt van.

    A két oldalsó hálós-zipes zsebet én sehogy nem tudtam normálisan elérni, nagyon hátul-fent van, meg elég hülye kialakítású, felesleges szerintem.

    Megpakolva, jól meghúzva nem zavart egyáltalán, stabilan tartott, kényelmes volt.

    Negatívum, hogy elég kicsi a szája, kicsit bűvészkedni kell mire egy polárt belegyűr az ember, illetve szerintem a csutorát le fogom cserélni mert elég nehézkesen jön az itóka belőle.

    Az árát maximálisan megéri szerintem.

    Jah, meg az Adidas mellény: Semmi különös, széltől véd, ahol kell rugalmas, nem zavart, nem dörzsölt. Jó cucc.

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák