Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz Enszuke #5006 üzenetére

    Kaptam egy fülest hogy a mediainfo progival meg lehet nézni a film Level szintjét és a "num_ref_frames"-et. Végigvettem az itthon lévő filmeket meg más sample-kat és meglepődve vettem tudomásul hogy a filmjeim 80%-a L5.1-es ! De nem ez a meglepő hanem az hogy ez ellenére a hd4550-esem az összes sample 90% -át tudta gyorsítani :Y . Oka: a num_ref_frames 1080p-nél ha kevesebb volt 5 nél vagy 720p-nél 11-nél akkor vitte ha magasabb volt akkor nem vitte. A 4550-esnek (és a 4350-esnek is) meg se kottyan a L5.1 és mint mondom csak 10%-ot nem tudott gyorsítani de az is csak sample volt és meg volt más realase csapattól is ugyan az de jobb "num_ref_frames"-el.
    Gondolkozok én intelben is, hisz pont nemrég raktam össze egy olyat a haveromnak amilyet te ajánlottál csak mert ő nagy intel fan. De hidd el hogy nem dughatok le egy intel gépet egy AMD fan torkán még ha... Kénytelen vagyok keressni az alternatívákat. Egy 30% különbséggel már meg lehetne győzni egy AMD fant de csak ha nem fanatikus viszont a mostani 1-5%-al még nem.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák