Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz Enszuke #21712 üzenetére

    Ez még mindig nem bizonyít semmit. :Y :W
    Ott van Magyarország két legnagyobb oldala, oda jelentéktelen mértékben kerülnek fel 10 Bites anime sorozatok, mert ez ma itthon MAGYARORSZÁGON egy kis közösség szórakozása és ha valaki ide jön, hogy neki htpc kell 99%, hogy nem kell a 10 bit és ezért nem kell ócsárolni, hogy az amd olcsóbb APUjaiban gyenge proci, mert nincs szüksége az embereknek erősebbre, mint láthatod itt eddig 4 ember kérdezte meg az évek alatt. De mondom számokkal bizonyíts ha akarod és rá kerestem neked, de eddig te csak a karaktereket koptattad, ott vana két nagy oldal onnan hozzál nekem példát ;) Ott vannak az igények, magon 516 ezer felhasználó aszfaltos oldalon meg 99 ezer. Ott vannak a számok, hogy miből mennyit töltöttek le.

    Azzal meg, hogy mi lesz 1 esetleg 2 év múlva a kit érdekel kategória, majd ha szükségem lesz rá cserélem. és akkor arról a sok ezer vagy tízezer emberről ne is beszéljünk, akiknek média lejátszójuk van és nem tudja ezt, vagy nem tudja a 3D-t akkor mindenki dobjaki és rohanjon újat venni. Az a lényeg, hogy a mai formátumokat vigye és játssza le, a mi van ha kategórián idegesítse magát az a ember akinek erre energiája és ideje van, mert semmi értelme erre izgulni, vagy izgul és kerül izgalmi állapotba, hogy jaja nekem majd meg a h265 X idő múlva és akkor előveszi és ..... ;]

Új hozzászólás Aktív témák